Autoelektrika

Činnost firmy je zaměřena zejména na opravy startérů, alternátorů, topení, el. instalace, dobíjecích systémů vozidel, montáž a opravy autoalarmů, hands free sad a centrálního uzamykání osobních vozidel. Provádíme i montáže světel pro denní svícení, xenonů a bixenonů.

Standardní služby

Prodej, montáže a opravy:

  • Startérů, alternátorů, autobaterií
  • Autorádií, hands-free sad, autoalarmů
  • Tažných zařízení, výfuků
  • Nezávislých topení, el. Příslušenství

Z nově poskytovaných služeb můžeme jmenovat tzv. rychloservis tj. výměna výfuků, výměna brzdových destiček, výměny provozních náplní (chladících a brzdových soustav). Velmi využívanou službou je výměna motorových olejů včetně filtrů. Nabízíme všechny typy olejů SHELL za velmi výhodné ceny v originálním balení i rozlévané ze sudového balení. Provádíme kontrolu stavu, event. ošetření akumulátoru a dobíjecí soustavy.

Opravy některých agregátů jsou prováděny výměnným způsobem. Všechny tuzemské i zahraniční vozy opravíme po dohodě v běžných dodacích lhůtách, nebo expres do 24 hodin. Trvale rozšiřujeme sortiment náhradních dílů a příslušenství, speciální díly dodáme na objednávku do 24 hodin. Pro další prodej poskytujeme slevy.

Diagnostika

Magneti Marelli Provádíme diagnostiku motorových vozidel na přístroji TESTER TECH Magneti Marelli.

 

Provozovna autoelektrika TUTR

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit termín opravy?

TUTR Kontrola kvality - profesionálně provedeno

Profesionální přístup všech našich techniků garantuje tu nejlepší péči v oblasti nabízeného servisu. Mnoho let praxe v oboru a tradice rodinné firmy sahající do předválečného období nás zavazuje k jeho neustálému zlepšování.

Záruka kvality provedené práce – to je náš cíl.