Autoelektrika - servis

Činnost firmy je zaměřena zejména na opravy startérů, alternátorů, topení, el. instalace, dobíjecích systémů vozidel, montáž a opravy autoalarmů, hands free sad a centrálního uzamykání osobních vozidel. Provádíme i montáže světel pro denní svícení, xenonů a bixenonů.

Prodej, montáže a opravy

  • Startérů, alternátorů, autobaterií
  • Autorádií, hands-free sad, autoalarmů
  • Tažných zařízení, výfuků
  • Nezávislých topení, el. Příslušenství

Opravy některých agregátů jsou prováděny výměnným způsobem. Všechny tuzemské i zahraniční vozy opravíme po dohodě v běžných dodacích lhůtách, nebo expres do 24 hodin. Trvale rozšiřujeme sortiment náhradních dílů a příslušenství, speciální díly dodáme na objednávku do 24 hodin. Pro další prodej poskytujeme slevy.

Klimatizace - plnění a čištění

Plníme klimatizace do všech běžných typů vozidel.

Diagnostika automobilů

Provádíme diagnostiku všech typů osobních vozidel.

Další služby

Z nově poskytovaných služeb můžeme jmenovat tzv. rychloservis - výměna výfuků, výměna brzdových destiček, výměny provozních náplní chladících a brzdových soustav. Velmi využívanou službou je výměna motorových olejů značek Castrol, Shell, Mogul včetně filtrů. Provádíme kontrolu stavu, a ošetření akumulátoru a dobíjecí soustavy.

 

Provozovna autoelektrika TUTR

Potřebujete poradit?
Chcete si domluvit termín opravy?

TUTR Kontrola kvality - profesionálně provedeno

Profesionální přístup všech našich techniků garantuje tu nejlepší péči v oblasti nabízeného servisu. Mnoho let praxe v oboru a tradice rodinné firmy sahající do předválečného období nás zavazuje k jeho neustálému zlepšování.

Záruka kvality provedené práce – to je náš cíl.