Průmyslové baterie

Nabízíme článkové i blokové průmyslové akumulátory značek SIAP a Dyno Europe. Jsme schopni dodat i trakce dalších značek, např. Trojan, Crown, Banner.

Blokové trakční baterie

Trakční blokové olovo-kyselinové baterie s trubkovou pozitivní deskou se vyznačují vysokou cyklickou životností cca 1200 cyklů při 80% hloubce vybití. Propojují se do sad dle požadovaného výsledného napětí.

Gelové trakční baterie

Gelové olovo-kyselinové baterie mají elektrolyt vázaný ve formě gelu a jsou hermeticky uzavřené, řízené přetlakovým ventilem. To umožňuje použít tyto akumulátory v prostředích, kde se specifickými podmínkami na výpary, mimo jiné v mycích strojích, menších fotovolatických systémech nebo záložních systémech. Životnost je cca 700 cyklů při 80% hloubce vybíjení.

Článkové baterie

Článkové trakční baterie jsou sestaveny ze sady 2V článků usazených v ocelovém nosiči - boxu. Liší se jak celkovým napětím dle počtu článků, tak celkovou kapacitou a danými rozměry. Zpravidla se vyskytují především jako zdroj pro elektropohon ve vysokozdvižných vozících a další manipulační technice.

autobaterie
blokové trakce
motobaterie
článkové trakce

Potřebujete poradit s určením vhodného typu akumulátoru do mycího stroje, pracovní plošiny nebo vysokozvižného vozíku?

nebo