Autobaterie

Činnost firmy je zaměřena na velkoobchod, maloobchod a servis autobaterií převážně značek AKUMA, FIAMM a Banner. Druhou aktivitou je velkoobchod i maloobchod s výrobky autochemie a autokosmetiky značky VELVANA.

V současné době firma disponuje moderním zařízením na uvádění do provozu olověných startovacích a trakčních akumulátorů, instalovaným v rekonstruovaných nabijárnách. Rovněž ke skladování a manipulaci se zbožím slouží nově vybudované prostory včetně mechanizačních prostředků.

ekologický program - plus pro životní prostředí

TUTR ekologický program
nabízí svým zákazníkům sběr opotřebovaných akumulátorů včetně nebezpečného elektrolytu a to zcela bezplatně.

Obraťte se na profesionály z oboru – jsme Vám vždy plně k dispozici.

Vlastní autodoprava je určena především k dovozu zboží a k rozvozu větších ucelených dodávek až k zákazníkovi. Distribuce probíhá vždy dle přání obchodních partnerů ve sjednaných dodacích lhůtách.

Záruční a pozáruční servis. Na zboží je poskytována až 24 měsíční záruční lhůta. Po uplynutí této doby zákazníka samozřejmě neopouštíme a jsme v případě potřeby připraveni kdykoli nabídnout i servisní služby.

V rámci ekologického přístupu k likvidaci starých opotřebovaných akumulátorů nabízí firma službu svým zákazníkům a provádí sběr těchto baterií včetně elektrolytu.

Provozovna autobaterie TUTR

Oceníte pomoc s výběrem vhodné autobaterie? Chcete vědět zda pro Vás máme konkrétní baterii skladem?